Navigation Menu+

Nauka chodzenia w obcasach

Opublikowane 12 Sty 2016 przez w Bez kategorii | 0 komentarzy

Jak tak w zasadzie nauczyć się chodzenia na obcasach. Na to pytanie pragnie odpowiedzieć sobie każda kobieta, która tak w zasadzie w nich nigdy nie chodziła. Jak mówi przysłowie nie od razu Rzym zbudowano. Z tego względu nie należy rozpoczynać swojej kariery ze szpilkami chodząc na tych na bardzo wysokim obcasie. Warto czasem jest zacząć z nieco mniejszego pułapu. Nie mając do czynienia wcześniej ze szpilkami warto powiedzieć o tym aby nie rzucać się na 15 centymetrowy obcas. Wykonywanie ćwiczeń na obcasach to w zasadzie przygotowanie właściwej wytrzymałości a także siły do tego aby w sposób bezpieczny i płynny poruszać się na bardzo wysokich obcasach. Prawidłowa nauka powinna zaczynać się z bardzo niskim obcasem. W tym przypadku związane jest to z 2 lub 3 cm. Maksymalna liczba może dotyczyć przede wszystkim 5cm.

Komfortowe chodzenie a także uczucie równowagi można sobie bez problemu zapewnić poprzez chodzenie w butach z wysokimi a także wąskimi obcasami po to aby tak w zasadzie pięta była mocno umocowana do podeszwy. Takie podejście ma na celu przybliżenie treningu, który tak w zasadzie polega na założeniu odpowiedniej wysokości butów. Aby można było czuć się swobodnie w swoich wysokich butach należy zdać sobie sprawę z tego, że niestety nie wszystkie są jednakowej wielkości. Warto w tym przypadku przystąpić do testów a chodzi o to aby na twardej podłodze wyprostować kolana i wypróbować to czy jest możliwość uniesienia się na stopach. W przypadku pozytywnego przejścia tego testu można stwierdzić, że trafiło się na odpowiedni rodzaj butów.

Kolejną istotną sprawą jest to aby nauczyć się w odpowiedni sposób stawiać kroki. Warto się do tego przyzwyczaić bo trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że przy wykorzystaniu tego typu szpilek można poczuć się zdecydowanie wyższą. Prawidłowa technika chodzenia związana jest z tym aby robić małe i powolne kroki a dodatkowo upewnić się z tym, że odpowiedni zgina się kolana bardziej niż w tradycyjny sposób. Warto zdać sobie sprawę z podstawowej kwestii, która tak w zasadzie związana jest z tym, że jeśli wyższy obcas tym można liczyć na co raz to krótsze kroki.

Do tego aby odnaleźć odpowiednią technikę warto posłużyć się odpowiednimi stronami, które są dostępne na portalach typu YouTube. To właśnie tam kobiety umieszczać mogą naukę techniki chodzenia w szpilkach. Z pewnością to może być konieczne do tego aby tak w zasadzie opanować najważniejsze techniki poruszania się z mniejszym lub wyższym obcasem. Bardzo pomocne szczególnie dla ,,młodych adeptek”.

Wyślij komentarz