Navigation Menu+

Bielizna – party – jak to zorganizować?

Opublikowane 28 Gru 2016 przez w Bez kategorii | 0 komentarzy

Więc chcesz wydać przyjęcie tak zwane piżama party, ale na którym goście są w bieliźnie? Takie przyjęcia stały się od jakiegoś czasu popularne i coraz więcej dziewcząt i facetów pyta w jaki sposób zorganizować udaną imprezę w tym stylu? Cóż, przede wszystkim musisz zdecydować, jaki rodzaj imprezy z bielizną chcesz zorganizować. Nie wiedziałeś, że mogą być różnego rodzaju?

Pierwszym pomysłem na takie przyjęcie jest to by określić płeć. Może to być przyjęcie tylko dla dziewcząt lub chłopców i dziewcząt, którzy proszeni są o przybycie na imprezę w bieliźnie. Jeżeli impreza jest tylko dla dziewcząt, prawdopodobnie każda z dziewcząt z radością założy bieliznę i frekwencja będzie bardziej owocna. Nieco inaczej gdy jest to przyjęcie koedukacyjne. Więc tutaj jest zaczyna się planowanie. Najpierw musisz zdecydować czy chcesz, aby noszenie bielizny było obowiązkowe? Również czy szlafrok wlicza się jako bielizna? Decyzje te muszą być podjęte najpierw, ponieważ będą one określać wiele innych kwestii. Takie imprezy piżama party dla dziewczyny to może być naprawdę świetna zabawa, trochę jak wtedy kiedy byłaś dzieckiem, dlatego na pewno panie młodsze i starsze są z tą kwestią bardziej oswojone. Te przyjęcia dodatkowo mogą być wzbogacone o konkretny motyw np. wieczór panieński. To może być pretekstem, aby kupić przyszłej narzeczonej bieliznę i inne śmieszne prezenty, takie jak gadżety – prezenty, produkty do masażu lub coś jeszcze. Bardziej dokładnie trzeba też zaplanować motyw, wtedy imprezowicze łatwiej mogą wybrać coś konkretnego do noszenia, wiedzą też czego oczekiwać.

Świetnym pomysłem jest mieć motyw w stylu maskarady. Temat imprezy również zasugeruje to jakie użyć dekoracje, poda pomysły na żywność i napoje, muzykę czy też zabawy w trakcie imprezy. Jeśli ma to być impreza w bieliźnie na wieczór panieński przyszła panna młoda musi być centrum uwagi, musi być zaangażowana – a nie zażenowana. To ważna rzecz, jeśli chodzi o ostateczny sukces bądź porażkę takiego wydarzenia. Można też zorganizować taką imprezę w bieliźnie jako niespodziankę – to doda do całego wydarzenia smaczku i podniecenia. Ważne jest również to, by stworzyć nastrój relaksu, szczególnie jeżeli faktycznie ma to być seksowna bielizna – komfort jest kluczem.

Oczywiście wszystko jest w zależności od ostatecznego tematu. Zabawa zaczyna się, kiedy tak naprawdę każda z dziewcząt zakłada ten seksowny strój i zaczynacie pozować do zdjęć. To może przekształcić się w zabawne zamieszki. Tym bardziej, że niektóre z pań będą wyglądać na bardziej zalotne a inne na prowokacyjne. Należy pamiętać, że niektóre dziewczyny mogą nie czuć się swobodnie, więc trzeba to wszystko przemyśleć wcześniej, aby nie było niedomówień.

Inną opcją jest taka impreza, ale z myślą o parach. W trakcie takiego przyjęcia panowie muszą nosić męską bieliznę np. bokserki bądź piżamę. Oczywiście, dziewczęta muszą być wcześniej powiadomione o tego typu imprezie, by tak zaplanować swoje stroje, aby czuć się wygodnie i komfortowo. Oczywiście to zależy od ciebie ostatecznie, jako organizatora imprezy, ale tak naprawdę możliwości są intrygujące.

Wyślij komentarz